Profesjonalnie, z doświadczeniem

Tworzenie Stron WWW

Dlaczego warto posiadać stronę www ?

W dzisiejszych czasach posiadanie strony internetowej dla firmy jest czymś tak normalnym i naturalnym jak posiadanie smartfona do kontaktu z klientami. Strona internetowa będzie firmową wizytówką w internecie przez 24h/dobę i w każdej chwili można będzie zapoznać się z jej treścią. To jest niekwestionowany plus i atut posiadania własnej firmowej strony.

Nie musi to być od razu duża strona, czasem wystarczy po prostu niewielka, prosta, lecz nowoczesna strona www, na której firma może zaprezentować swoją ofertę, przedstawić produkty lub usługi potencjalnemu klientowi i nawiązać nowe kontakty.

My właśnie takie strony tworzymy – nowoczesne, nieduże strony firmowe, dostosowane do urządzeń mobilnych, szyte na miarę i w bardzo dobrej, przystępnej cenie !

Jeśli będziesz posiadał stronę, będziesz mógł zamieścić jej adres na swojej wizytówce, ulotce, zaprosić na nią użytkowników Facebooka lub innych serwisów, reklamować i prezentować. Dzięki stronie możliwe będzie też nawiązywanie nowych kontaktów z potencjalnymi klientami.

tworzenie stron www WordPress

Zamów firmową stronę wizytówkę i bądź widoczny w internecie !

Napisz jakiej strony potrzebujesz – skontaktuj się z nami!

Tworzenie stron www – dobre strony w dobrej cenie !

Wykonujemy nowoczesne firmowe strony internetowe na systemie WORDPRESS z builderem DIVI. Możemy wykonać dla Twojej firmy stronę wizytówkę np. OnePage czyli stronę bez podstron, na której na głównej stronie będzie zawarta cała treść z podziałem na sekcje.

Możemy także wykonać stronę firmową z tradycyjnymi zakładkami i podstronami np.: O nas, Oferta, Galeria, Kontakt.

Wykonane strony są responsywne, czyli w pełni dostosowane do urządzeń mobilnych takich jak smartfon lub tablet.

Na Twojej stronie możemy zamieścić i wprowadzić takie elementy i funkcje jak np.: 

 

 • Animowane elementy strony ( niektóre grafiki, teksty )
 • Galeria zdjęć
 • Slajder ze zdjęciami w nagłówku strony
 • Formularz kontaktowy
 • Wysuwane zakładki linkujące do serwisów społecznościowych
 • Moduł szybkiego kontaktu telefonicznego w wersji mobilnej
 • Mapka dojazdu
 • Fav ikonka
 • Moduł YoastSEO – do pozycjonowania strony
 • Moduł rejestracji i logowania użytkowników do ukrytych treści na stronie.
 • I inne

Już teraz, możesz mieć swoją stronę firmową wizytówkę. To najlepszy moment żeby zamówić projekt i cieszyć się nowoczesną stroną w dobrej cenie.

Chciałbyś zamówić stronę lub masz pytania ?

Ustalimy szczegóły i prześlemy wycenę.

KLIKNIJ i zobacz, jak zamówić stronę i co musisz dostarczyć, żeby można było ją zrealizować.

Z

Jeżeli nie posiadasz domeny ani serwera dla strony, to na życzenie do wykonanej strony możesz otrzymać hosting oraz domenę PL na pierwszy rok gratis. Jesteś zainteresowany? Zapytaj o szczegóły.

Hosting, serwer
tłumaczenia
Z

Jeżeli potrzebujesz dodatkowej wersji językowej na swojej stronie, możesz ją także dodatkowo zamówić.

Koszt wykonania dodatkowej wersji językowej zależy od tego jak rozbudowana ma być strona w głównej wersji jezykowej.

Koszt stworzenia wersji jezykowej strony nie obejmuje tłumaczeń, tylko samo wykonanie strony w wersji językowej i wprowadzenie gotowych otrzymanych tekstów.

Tłumaczeń wszystkich tekstów i elementów strony, dokonujesz we własnym zakresie i dostarczasz gotowe teksty. Pamiętaj, że wszystkie elementy strony takie jak np. podpisy zdjęć, zakładki w menu, pola formularza kontaktowego, itd, także muszą być przetłumaczone.

Optymalizacja strony – po co i dlaczego?

Optymalizacja strony, zwłaszcza jeżeli planujesz ją pozycjonować potrzebna jest po to, aby przyspieszyć jej działanie i ładowanie. Google przywiązuje uwagę do szybkości ładowania strony i optymalizacji, co ma wpływ także na późniejsze wyniki w pozycjonowaniu i promowaniu strony.

Wstępna optymalizacja już w trakcie realizacji

Już na etapie wykonywania strony, staramy się optymalizować te najbardziej widoczne elementy, które najczęściej pojawiajas ie na stromnie. Mowa tu oczywiscie o zdjęciach. Zdjęcia sa kompresowane, w razie potrzeby ustawiana jest przyjazna nazwa pliku i oczywiscie dodawany opis ALT. Jesli dostarczasz teksty staramy sieustawiac nagłówki, tyworzyć akapity, ewentualnie pogrubienia najważniejszych fraz.

optymalizacja

Jak zamówić stronę

Współpraca na prostych zasadach

 1. Składasz zapytanie poprzez formularz kontaktowy lub email.
 2. Uzgadniamy szczegóły dotyczące nazw zakładek w menu, kolorystyki, ilości zdjęć, itd.
 3. Przesyłamy wycenę mailem. 
 4. Jeśli akceptujesz koszty, zamawiasz stronę i wpłacasz zadatek.
 5. Podpisujemy umowę.
 6. Przesyłasz materiały do strony (patrz niżej: “Co muszę dostarczyć” ).
 7. Zależnie od wielkosci realizowanego projektu, w przeciągu kilku – kilkunastu dni roboczych, otrzymasz link do wglądu w projekt strony na serwerze roboczym.
 8. Jeśli projekt wymaga poprawek, przesyłasz listę zmian i są one nanoszone na stronę.
 9. Po akceptacji i zatwierdzeniu strony wpłacasz resztę należności, przesyłasz dane do swojego serwera i strona jest instalowana na Twoim serwerze. Otrzymujesz fakturę VAT.
jak zamówić stronę www

Co muszę dostarczyć

co muszę dostarczyć

Po zamówieniu strony, musisz dostarczyć :

 • Wszystkie teksty i zdjęcia na poszczególne podstrony. W przypadku zdjęć, możemy również zaproponować darmowe zdjęcia z serwisu Pixabay, jeśli będą odpowiednie dostępne i jeśli spełnią Twoje oczekiwania. Ewentualnie za dodatkową opłatą, możemy zakupić zdjęcia z płatnego banku zdjęć.
 • Nazwy zakładek do menu (np.: O nas, Kontakt, itp.).
 • Logo ( nie posiadasz logo? – KLIKNIJ ).
 • Zdjęcia do galerii ( jeśli zamówiłeś galerię ).
 • Wszelkie inne materiały, które chcesz aby znalazły sie na stronie.
 • Musisz dostarczyć swoje zdjęcia do slajdera / banera lub możemy wybrać coś z darmowych banków zdjęć typu Pixabay, lub własnych zasobów, jeśli będą Tobie odpowiadały.
 • UWAGA – W przypadku formularza kontaktowego na stronie, jeśli chesz aby był zgodny z RODO, musisz dostarczyć gotowy tekst zgodny z RODO o przetwarzaniu danych osobowych, który zostanie zamieszczony pod formularzem.
 • Możesz dostarczyć też gotowy tekst Polityki Prywatności do zamieszczenia na stronie.

W przypadku, gdy zamówiłeś także wykonanie wersji językowej strony, musisz dostarczyć gotowe tłumaczenia do wprowadzenia na stronę. Wszystkie elementy strony włącznie z podpisami zdjęć, nazwami zakładek w menu, tłumaczeniem pól formularza kontaktowego itd, musisz przetłumaczyć we własnym zakresie i dostarczyć gotowe tłumaczenia do wprowadzenia na stronę.

MASZ PYTANIA ?

Call Now Button
Facebook